Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
słonecznie
26°C

Projekt "Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin"

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

informujemy, że Stowarzyszenie dla Rodzin rozpoczęło realizację trzyletniego projektu "Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin" (15.07.2023 do 15.12.2025 r.). Projekt finansowany jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Program jest skierowany do rodzin zamieszkałych w Województwie Mazowieckim, które:

- przeżywają trudności opiekuńczo-wychowawcze lub kryzysowe sytuacje rodzinne,

- rodziców dzieci z zagrożeniem umieszczenia w pieczy zastępczej,

- rodzice dzieci, które przebywają czasowo w pieczy zastępczej,

- rodzice, do których powracają dzieci z pieczy zastępczej,

- rodzin zastępczych.

Przed przyjęciem do projektu obowiązują konsultacje kwalifikujące. Bezpłatna oferta zajęć dla uczestników projektu, obejmuje m.in.:

- specjalistyczną pomoc dla rodzin i jej członków: konsultacje, poradnictwo, terapia, formy pomocy interwencyjnej, coaching rodzicielski,

- zajęcia grupowe dla rodziców/opiekunów prawnych: warsztaty umiejętności wychowawczych, grupy wsparcie, treningi,

- grupowe formy terapeutyczne dla dzieci, Treningi Umiejętności Społecznych (TUS).

Miejsce realizacji:

Zespoły Psychologiczno-Terapeutyczne  Stowarzyszenia dla Rodzin w Warszawie:

“Zacisze”, ul. Pszczyńska 26 m. 57 (Targówek), 

“Ząbkowska”, ul. Ząbkowska 39 (Praga Północ), 

“Nowodwory”, ul. Nowodworska 35 m. 51 (Białołęka), 

“Nefrytowa”, ul.  Nefrytowa 12 (Targówek), 

Dodatkowe miejsca działań projektowych to przestrzeń miejska w Warszawie (np. podwórka, tereny zielone), oraz  forma zdalna, np. poprzez teleporady.

Więcej informacji o projekcie: www.stowarzyszeniedlarodzin.pl

Zgłoszenia: tel. 696 509 924, 518 452 047, e-mail: zapisy@sdr.org.pl (wysyłając zgłoszenie drogą mailową, prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego).

Zapraszamy do skorzystania. Z wyrazami szacunku,

Stowarzyszenie dla Rodzin
tel. 696 509 924, 518 452 047

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.