Niedziela, 28 maja 2023
Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ

Ocena 0/5

rodzina ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ

RODZINĄ ZASTĘPCZĄ MOGĄ BYĆ OSOBY, KTÓRE M.IN.:

  • ZAMIESZKUJĄ NA TERYTORIUM POLSKI
  • POSIADAJĄ WARUNKI MIESZKANIOWE I BYTOWE UMOŻLIWIAJĄCE ZASPOKOJENIE POTRZEB DZIECKA
  • POSIADAJĄ POZYTYWNĄ OPINIĘ PSYCHOLOGICZNĄ I PEDAGOGICZNĄ
  • POSIADAJĄ ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO PEŁENIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ
  • NIE BYŁY KARANE, POZBAWIONE WŁADZY RODZICIELSKIEJ
  • UKOŃCZĄ SZKOLENIE DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH

W ramach pełnienia funkcji rodziny zastępczej przysługują świadczenia na pokrycie kosztów utrzymania dziecka:

  • W RODZINIE SPOKREWNIONEJ  NA DZIECKO    785zł.
  • W RODZINIE NIEZAWODOWEJ, ZAWODOWEJ I RODZINNYM DOMU DZIECKA NA DZIECKO   1189zł.
  • DODATEK DLA DZIECKA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI                                    239zł.

 

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE  Ul. WIDNICHOWSKA 20; 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA

tel. fax; (029) 645 53 98

pcpr@powiatostrowmaz.pl

www.pcprostrowmaz.pl

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!