Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
słonecznie
26°C

WAKACYJNA AKCJA CARITAS 2024

Ocena 0/5

WAKACYJNA AKCJA CARITAS 2024 - zapraszamy do zapisów. 

U nas nauka staje się przygodą, a dzieci mogą eksperymentować, obserwować i uczyć się poprzez interakcję z naturą !

- Warsztaty edukacyjne, interaktywne wystawy, strefa doświadczeń, spotkania z ekspertami, ogrody eksperymentalne, ekspedycje terenowe i nauka pierwszej pomocy to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na najmłodszych. 

- Nasze leśne laboratorium to miejsce, gdzie dzieci mogą bawić się, uczyć i odkrywać fascynujący świat przyrody. 

- 9-dniowe wyjazdowe warsztaty edukacyjno-profilaktyczne to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań, formacji duchowej, kreatywności, promocji zdrowia i zdobywania wiedzy poprzez interakcję z naturą.

- Wypoczynek, który oferujemy, jest przeznaczony dla osób w wieku od 9 (podchodzimy elastycznie do wieku najmłodszych biorąc pod uwagę ich rozwój społeczny i emocjonalny) do 16 lat. 

- Wykwalifikowana kadra wspiera rozwój interpersonalny i poszczególne umiejętności dzieci i młodzieży. 

TERMINARZ:

- 24.06-02.07.2024 r., 17.08-25.08.2024 r. – parafie, gminy, miasta z województwa mazowieckiego

- 03.07-11.07.2024 r., 12.07-20.07, 21.07-29.07.2024 r. – parafie, gminy, miasta z województwa podlaskiego

- 30.07-07.08.2024 r., 08.08-16.08.2024 r. – parafie, gminy, miasta z województwa podlaskiego, mazowieckiego

Zapisy do: 17 czerwca, zwrot kart: 21 czerwca, telefon: 86/216 29 38

 

Pliki do pobrania:

informacja dla rodzica
Format: pdf, 1.93 MB
Karta
Format: pdf, 2.02 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.